درباره‌ی ما |پاک زیست-تصفیه دود|

پاک زیست زیرمجموعه گروه تولیدی صنعتی شاد و نمونه (شادتکس) در سال 1393 ایجاد شد. شعار آن آسمان پاک زمین شاد است. منظور اصلی آن حفظ محیط زیست و کمک به صنعت و تولید ملی، با تولید و ساخت بهترین دستگاه های تصفیه دود و بو است. این گروه گواهینامه‌های معتبر از مراجع ذیصلاح، از جمله گواهی نامه CE اروپا را داراست. و همواره در راستای حفظ محیط زیست و کمک به صنعت و تولید ملی تلاش می کند.

تصفیه دود

از جمله اهداف اصلی این گروه تولیدی، رضایت مشتریان و ارائه خدمات مناسب به آنها است. به منظور دستیابی به این هدف، گروه تولیدی شادتکس گارانتی یک ساله برای محصولات خود به همراه خدمات پس از فروش ارائه می دهد. این خدمات پس از فروش شامل سرعت در تامین قطعات و کیفیت در نگهداری و پشتیبانی محصول است که سبب رضایتمندی مشتریان می شود.

حقوق مشتری:

در راستای حفظ حقوق مصرف کننده و پشتیبانی کامل دستگاه‌های تولیدی، زمینه ساز محیط زیست پاک و آسودگی خیال مشتریان گرامی است. با ارائه دستگاه های تصفیه دود و بو با استفاده تکنولوژی روز دنیا، به حفظ محیط زیست و کاهش آلودگی هوا کمک می کند.

خدمات پس از فروش:

همچنین، پاک زیست با ارائه خدمات پس از فروش مناسب، خیال مشتریان خود را آسوده نموده است. از جمله با تعمیر و نگهداری دستگاه های تصفیه دود و بو، به مشتریان خود کمک می کند از کیفیت بالای محصولات خود لذت ببرند. پاک زیست به منظور ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود، دارای تیم متخصص است. با داشتن تیمی از متخصصین و تکنسین های آموزش دیده، آماده پاسخگویی به نیازهای مشتریان خود می باشد.

با توجه به اینکه تولید دستگاه های تصفیه دود و بو توسط گروه تولیدی شادتکس با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و با رعایت حقوق مصرف کننده و پشتیبانی کامل، انجام می شود، می توان از محصولات این گروه تولیدی صنعتی با اطمینان و اعتماد به نفس بالا استفاده کرد. علاوه بر این، تولید دستگاه های تصفیه دود و بو باعث کاهش آلودگی هوا و بهبود کیفیت هوای محیط زیست می شود که از نظر سلامت مردم و حفظ محیط زیست بسیار حائز اهمیت است.

تیم قوی و متخصص:

پاک زیست با داشتن تیمی از متخصصین و تکنسین های آموزش دیده، به توسعه و بهبود محصولات خود ادامه میدهد. این گروه تولیدی صنعتی همواره به دنبال بهبود و تحول در فعالیت های خود است و در این راستا از آخرین دستاوردهای تکنولوژیکی استفاده می کند.

دستگاه های تصفیه دود:

همچنین، به منظور حفظ محیط زیست و کاهش آلودگی، گروه تولیدی شادتکس با استفاده از دستگاه های تصفیه دود و بو، می تواند به کاهش مصرف سوخت و هزینه های ناشی از آلودگی هوا کمک کند. با توجه به اینکه آلودگی هوا در بسیاری از شهرها و مناطق جهان به یکی از مشکلات جدی تبدیل شده است، تلاش های گروه تولیدی شادتکس در جهت کاهش آلودگی هوا بسیار قابل تقدیر است.

حفظ محیط زیست با دستگاه های تصفیه دود و بو:

در نهایت، می توان گفت که گروه تولیدی صنعتی شادتکس با تولید و ساخت بهترین دستگاه های تصفیه دود و بو با استفاده از آخرین دستاوردها و تکنولوژی روز دنیا، به حفظ محیط زیست و کاهش آلودگی هوا کمک می کند. همچنین، با ارائه خدمات پس از فروش مناسب به مشتریان خود اعتماد و آرامش بخشیده و به رضایت آنها اهمیت می دهد. در نتیجه، استفاده از محصولات این گروه تولیدی صنعتی، به منظور کاهش آلودگی هوا و حفظ محیط زیست، بسیار پر اهمیت و توصیه می شود.

خانه | سایت شادتکس | مقالات